niedziela, 2 marca 2014

SHARE WEEK 2014

Share Week jest naprawdę świetną inicjatywą, daje okazje poznać trochę nowych b(v)logów - mimo, że zazwyczaj w polecanych znajdują się te same, czasem można trafić na mało znane perełki. Tak naprawdę zaglądam na niewiele blogów. Raptem kilka jest takich, na które zaglądam w miarę regularnie. Oto one:
Uwielbiam odkrywać nowe miejsca w Warszawie, a zanim gdzieś pójdę - zawsze sprawdzam o nim opinie. Froblog zawsze Ci podpowie - gdzie pójść na kawę, ciasto czy obiad. Pozycja obowiązkowa dla wszystkichfoodies.


Mam nadzieję, że to dozwolone - chciałam polecić bloga kogoś, kogo znam osobiście i kogo zdjęcia uwielbiam. Sama od czasu do czasu nawet na nim goszczę. Jest to jeden z niewielu blogów, na które zaglądam regularnie z nadzieją na nowe posty.
Ewę chyba już polecałam w którejś edycji moich ulubieńców. Jest to jedyny vlog, który oglądam obok Abstrachuje - większość po prostu działa mi na nerwy. Ewa jest naturalna, uśmiechnięta i konkretna - mam wrażenie, jakby z ekranu mówiła koleżanka, więc jest to naprawdę ogromny plus.
Ula, jej zdjęcia, podróże, jedzenie. Chyba nie trzeba jej przedstawiać, ani mówić nic więcej. A czytając jej bloga gryzę zęby z zazdrości!
Bzu, którą uwielbiam czytać i mogłabym robić to bez końca. Zresztą, jej blog był jednym z pierwszych na które trafiłam w erze blogspota, która zaraziła mnie swoją miłością do pankejków i spowodowała, że zachciało mi się założyć swojego bloga.

enjoy!

10 komentarzy:

 1. Sama nie znam żadnego z tych blogów wiec chetnie je odwiedzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe blogi poleciłaś. Zakochałam się w zdjęciach mkyo!

  OdpowiedzUsuń
 3. przeglądnę polecane blog, może zjadę coś interesującego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładne blogi! fro fantastycznie zna się na kuchni, też zawsze sprawdzam jej recenzje

  OdpowiedzUsuń
 5. Ulę i Bzu czytam od dawna i z całego serca uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. jak zwykle uważam, że przesadzasz, ale czuję się zaszczycona.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uszaty Fotel dzieli się i sławi: http://uszatyfotel.pl/2014/02/26/dziel-sie-i-blogi-slaw/

  OdpowiedzUsuń
 8. uuu ła, a to stąd taki ruch :) sciskam!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...