piątek, 25 stycznia 2013

Wielki KONKURS Urodzinowy!

Przypominam, że trwa Urodzinowy konkurs, w którym do wygrania są bardzo fajne nagrody.
Wystarczy przygotować jeden z moich przepisów i zrobić zdjęcie.
Wszystkie szczegóły TUTAJ.

8 komentarzy:

 1. wysłałem zdjęcie konkursowe ponad tydzień temu a nie pojawiło się na stronie -a głosowanie na FB trwa - o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ponad tydzień temu i nie ma to znaczy, że nie dostałam. Wszystkie zdjęcia, które dostałam są w galerii konkursowej - dzisiaj zostały dodane te, które przyszły w ten piątek, sobotę i niedzielę.

   Usuń
  2. Dziękuję za informację.

   To wyślę jeszcze raz może nie doszło :(

   Usuń
 2. Zajrzałem na fb, pomyślałem, że ot, przyjacielski konkurs, w naprawdę miłej atmosferze, ale ze smutkiem muszę przyznać, że znowu kilka osób połakomiło się na nagrody. Nabijanie 40 "lajków" w jedno popołudnie, głosy oddawane przez przyjaciół bynajmniej nie dlatego, że zdjęcie wybitnie przemyślane, tylko "cyknięte"( nie umiem inaczej wyjaśnić, dlaczego tyle osób głosuje na zdjęcie talerza na blacie, choć przyznaję obiektywnie, że może tylko ja widziałem kilka nie tyle lepszych jakościowo, co zrobionych z większą wyobraźnią) i jakoś tak mi się smutno zrobiło,chociaż sam nie biorę udziału- że się ludzie nie potrafią bawić, wybrać kogoś z ciekawym pomysłem, dlatego cieszę się, że ty nad wszystkim czuwasz, chociaż ciężko ci będzie to szaleństwo ogarnąć.
  Pozdrawiam, Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, nie do końca się zgadzam.
   Jak brałam udział w konkursach na FB to dawałam na tablice info "biorę udział w konkursie jak Wam się podoba moja praca, tekst itp to zapraszam do głosowania" .
   Mam sporo znajomych i często sporo głosowało faktycznie na mnie ale i tak zawsze przegrywałam bo pod sam koniec głosowanie pojawiało się nie wiadomo skąd kilkaset głosów na innego uczestnika.

   Wiadomo że osoba, która bierze udział w konkursie i nie daje info znajomym o głosowaniu na marne szanse by wygrać :(

   Przesyłam pozdrowienia i powodzenia w konkursie.

   Marta :) :)

   Usuń
  2. Ja tam bym wolał, żeby to nie znajomi na mnie głosowali. Konkurs w ogóle ich nie dotyczy, nie znają powyższego bloga, więc nie rozumiem, jaką ktoś będzie miał radość z wygranej, gdy zdobędzie takie przypadkowe głosy.. Wypowiadać się powinni ci, którzy zalajkowali "Feed me better", a prośby, wystawianie postów, by ktoś na mnie zagłosował, to coś do czego nie były bym zdolny, ale rozumiem, że niektórzy nie mają przed tym obiekcji.

   Usuń
 3. A ja chciałam wziąc udział, ale zapomniałam o karteczce zanim zjadłam wszystkie placuszki :) Życze miłego konkursowania! http://quchniawege.blogspot.com/2013/01/placuszki-na-mace-ryzowej.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Students can place an order for Top Essay Services even with an urgency of one hour and be assured to receive quality Best Custom Paper Writing Service on time.

  OdpowiedzUsuń