poniedziałek, 16 grudnia 2013

Zbiór zdrowych świątecznych przepisów.

Kiedyś chyba już o tym wspominałam - nie można u mnie liczyć przed Świętami na wiele tematycznych przepisów. Większość bożonarodzeniowych smakołyków ma dla mnie swój urok właśnie dlatego, że nie jem ich za często. Pewnie coś się pojawi po Świętach, a może i przed jeszcze uda mi się coś przygotować. Tymczasem przygotowałam dla Was zbiór moich zdrowych, świątecznych przepisów :)
24 komentarze:

 1. zjadałabym chyba wszystko, przesmakowicie wyglądające potrawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny zbiór, z pewnością czymś się zainspiruję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie inspirują pieczone mięska :) Świetna lista :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te serniki to chyba niezbyt (w ogóle) zdrowe :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba rozróżniać rzeczy zdrowe, a dietetyczne czy odchudzone. Serniki są różne - znajdziesz tam lżejszą wersję, czy taką słodzoną stevią. Jednak nie zawierają żadnej chemii, syfu czy naprawdę niezdrowych produktów. Nie ma w nich nic zdrowego - no chyba że zjesz całą tortownicę, bo wtedy kalorycznie nie wyjdzie to za dobrze :p
  A z ciast serniki są chyba i tak najlepszą opcją bo bazą jest ser, a nie np. mąka. Czekolada też jest zdrowa chociaż kaloryczna. Wszystko zależy od umiaru - ja wychodzę z założenia, że można jesć wszystko, ale w umiarkowanych ilościach. A święta to moim zdaniem czas, kiedy można sobie trochę "dogodzić" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jest się czym inspirować! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniałe przepisy :) Z nimi święta będą i pyszne, a i całkiem zdrowe. Ja generalnie nie mam nic przeciwko zupełnie niedietetycznemu jedzeniu w święta, bo i tak najważniejszy jest umiar, jednak zawsze z chęcią zrobię bonus w postaci zdrowszego dania, na przykład tych genialnych nadziewanych pierniczków pełnoziarnistych.

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam dokładnie to samo! nie rozumiem ludzi, którzy opychają się piernikiem od początku grudnia (i to jeszcze kupnym, fe!). a uszka przez cały rok? nie!

  OdpowiedzUsuń
 9. aż się obśliniłam na sam widok.
  pierniczki i sernik NA BANK wypróbuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. hey all, I used to be simply checkin' out this blog and I actually admire the premise of the article, and have nothing to do, so if anyone want to to have an engrossing convo about it, please contact me on AIM, my name is heather smith
  cars online games

  OdpowiedzUsuń
 11. Już od jakiegoś czasu miałam ochotę zrobić ciasto marchewkowe, chyba skorzystam z twojego przepisu.
  www.jestemfaustyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. mignęłaś mi dzisiaj jak wychodziłam z Cubusa, niespodziewałam się wzrostu i dopiero po jakiejś godzinie skojarzyłam twarz z kwadracikiem tu z lewej strony. pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Mój komentarz będzie trochę odbiegał od tematu postu, ale... : )
  Otuż ostatnio sporo czytam na temat bananów. Sama już nie wiem w co wierzyć. Czy lepiej ich nie jeść, czy właśnie jeść, czy się ograniczać. Tu wyczytuję że spowalniają metabolizm, tu wyczytuję, że podwyższają cukier, tu że powinno się je jeść bardzo często, a tu znowu czytam, że szybko jest się po nich głodnymi. A ty, jako typowa healthy eaterka jakie masz zapatrzenie na banany? : )

  OdpowiedzUsuń
 14. Te słodkości do mnie mówią! Pyszności! :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny zbiór, na pewno coś wypróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Kidd Valley Guest Satisfaction Survey Guide. Share your opinion about Kidd Valley Customer Service and product here and get a chance to ...
  Kidd Valley Guest Experience Survey

  OdpowiedzUsuń
 17. A collection of healthy Christmas recipes . I have probably mentioned it before - you can't count on much before Christmas...publixsurvey

  OdpowiedzUsuń
 18. If you are a faithful visitant to the TK Maxx Retail Store. Listen, The Consumers of TK Maxx Location!!! there is unbelievable news for you.

  TK Maxx Sweepstake

  OdpowiedzUsuń
 19. Zbiór zdrowych świątecznych przepisów
  Moja Pełna Mocy to zbiór dwudziestu-jeden sprawdzonych przepisów, które nie były dotąd publikowane. ... inspirację do wprowadzania zdrowych dań w codziennej diecie ... „E-book trafił w moje ręce w ramach testów świątecznych dań.

  OdpowiedzUsuń
 20. you cannot count on many thematic recipes before Christmas. Most Christmas treats have their charm to me precisely because I don't eat them too often. Probably something will appear after Christmas, and maybe even before I can prepare something.Tell Caribou

  OdpowiedzUsuń
 21. Coś wykorzystam na wielkanoc :)

  OdpowiedzUsuń